NAF Braid It Up Mousse, 500 ml

Voor perfect gevlochten manen

€ 15,74 € 17,49 -10%

(€ 31,48 / l, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten)

Inhoud: 500 ml

Tijdelijk niet leverbaar Helaas hebben we op dit moment geen informatie over wanneer dit product weer beschikbaar zal zijn. Klik op "Melden wanneer beschikbaar" hieronder en wij zullen je direct informeren wanneer het product weer beschikbaar is.

Kenmerken & Voordelen

  • Perfecte vlechten
  • Voorkomt verdwaalde haartjes
  • Om te stylen

Art. nr.: FKF-NAF15, Inhoud: 500 ml, EAN: 5032410134131

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Beschrijving

Braid It Up is een stylingmousse voor paarden. Sterke grip maakt het gemakkelijker om de manen te vlechten. Uitstekende haartjes maken geen schijn van kans, waardoor je volgende vlechten er perfect uit zullen zien.

Sollicitatie:
Borstel het te vlechten deel van de manen en spuit het in met Braid It Up . Het geeft een sterke grip en maakt het vlechten gemakkelijk en supersnel.
Verdeel extra mousse over de afgewerkte vlechten om ze op hun plaats te houden. Vlechten kunnen de avond ervoor worden gemaakt.

NAF
Gebruiksaanwijzing

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor NAF Braid It Up Mousse

Anderen kochten ook:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder