Carr & Day & Martin Belvoir Leder Reinigingsspray - Stap 1, 500 ml

Reinigingsproduct zonder te wrijven

€ 15,03 € 16,79 -10%

(€ 30,06 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 500 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor hardnekkig vuil
  • Reinigt en verzorgt tot diep in de poriën
  • Zeer productief
  • pH-neutrale formule

Vaak samen gekocht met Carr & Day & Martin Belvoir Leder Verzorgingsspray - Stap 2, 500 ml

Carr & Day & Martin Belvoir Leder Reinigingsspray - Stap 1, 500 ml € 15,03 (€ 30,06 / L)
Carr & Day & Martin Belvoir Leder Verzorgingsspray - Stap 2, 500 ml € 16,02 (€ 32,04 / L)
Totaalprijs: € 31,05
Beschrijving

De Belvoir Leder Reinigingsspray verwijdert moeiteloos hardnekkig vuil en zweet zonder het leer uit te drogen. De leerreiniger kan eenvoudig op het leer worden aangebracht met de fijne verstuiver. Daarnaast reinigt de cleaner het leer tot in de poriën, is het effectief tegen schimmels en ziektekiemen en heeft het een pH-neutrale formule.

Toepassing:
Belvoir Leder Reinigingsspray - Stap 1 is de ideale basis voor het latere gebruik van balsems, oliën en dergelijke. Het kan direct op het te reinigen leer worden gespoten - er is geen water nodig. Bij sterke vervuiling enkele minuten laten inwerken en daarna afnemen met een spons of doek.

Art. nr.: GK-LC005-10004
Inhoud: 500 ml
EAN: 5021544100044
Producentnummer: LC005-10004
Merken: Carr & Day & Martin
Lederverzorgingsproducten: Lederzeep
Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P233 - In goed gesloten verpakking bewaren.
  • P264 - Na gebruik de handen grondig wassen.
  • P261 - Inademing van stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel vermijden.
  • P303+P361+P353 - BIJ CONTACT MET DE HUID (of het haar): verontreinigde kleding onmiddellijk uittrekken. Huid met water afspoelen [of afdouchen].
  • P403+P235 - Op een goed geventileerde plaats bewaren. Koel bewaren.
  • P501 - Inhoud / container afvoeren voor juiste afvalverwijdering.

Gevaarinstructies:

  • H225 - Licht ontvlambare vloeistof en damp.
  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
Gerelateerde producten
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Carr & Day & Martin Ltd., Goresbridge, Co. Kilkenny, R95 EKH4, Irland, Ierland, customer.services@carrdaymartin.ie, www.carrdaymartin.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Carr & Day & Martin Belvoir Leder Reinigingsspray - Stap 1

1 recensie in een andere taal

5,0 van 5 sterren
5 Sterren
5 (100%)
4 Sterren
0 (0%)
3 Sterren
0 (0%)
2 Sterren
0 (0%)
1 Sterren
0 (0%)

5 beoordelingen

Er zijn nog geen recensies in het Nederlands, maar 1 recensie in een andere taal


Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder